V sobotu 24. 6. 2017, od 8 – 14 hod. se v areálu útulku pro psy v Ostravě – Třebovicích konal již 19. ročník Setkání opatrovníků útulkových psů.

Svou dokonalou souhru předvedli, dnes již majitelé se svými pejsky, v soutěžích: Útulkový šikula, Útulkový krasavec, Nejlepší maska pána a psa, Hledej svého pána a Najdi si svou odměnu, při kterých se všichni dobře bavili, neboť v tento den šlo především o zábavu. Cenu získal také nejkrásnější junior a nejkrásnější senior, pejsek, kterého vybírali diváci svými hlasy a pejsek vybraný zaměstnanci útulku.

Návštěvníci i soutěžící si nenechali uniknout možnost si prohlédnout venkovní prostory útulku v rámci „Dne otevřených dveří“. Zaměstnanci útulku odpovídali na nejrůznější dotazy, informovali o chodu útulku a předvedli odchytové vozidlo. Děti měly možnost navštívit koutek, kde si kreslily, hádaly, skládaly obrázky, doplňovaly tajenky, účastnily se mnoha her zaměřených na zručnost.

Všichni soutěžící si odnesli upomínkové předměty Statutárního města Ostrava s propagačními dárečky útulku. Vítězové soutěží převzali poháry a diplomy, které věnovalo Statutární město Ostrava a dárečky od sponzora, kterým byl on-line i kamenný obchod s chovatelskými potřebami – Mazlíci Ostrava – https://www.mazliciostrava.cz/

Z hlasujících lístků byl vylosován jeden, jehož majitel obdržel dárkový balíček plný psích pamlsků a dalších krásných věcí.

Všem soutěžícím, i přes velmi prosluněný a parný den, děkujeme za aktivní účast, vítězům gratulujeme a již nyní se budeme těšit na další, krásné kulaté XX. Setkání opatrovníků útulkových psů, které se bude konat zase za rok v měsíci červnu.

plakát  setkání 2017  setkání 2017  setkání 2017  setkání 2017  setkání 2017  setkání 2017  setkání 2017  setkání 2017