Aktuality

- Přehled aktualit a informací, týkajících se psů v Ostravě a nejbližším okolí.

Celkový počet psů umístěných v útulku - 54

 

Dnes můžeme přijmout do naplnění kapacity Karantény útulku pět psů.

 

Izolace         - část útulku pro psy v léčení - jsou umístěni 2 psi a 8 volných kotců z 10.

Karanténa   - část útulku pro psy nově přijaté, pes je zde umístěn po dobu 3 týdnů (doba určena Krajskou veterinární správou. Provozní řád útulku zveřejněn na těchto stránkách v Dokumentech!) - umístěno 15 psů a 5 volných kotců z 20.

 

Provoz        -  část útulku pouze pro psy zdravé!!!, kteří prošli karanténou!!!, mají za sebou již řádné odčervení, odblešení, čipování a vakcinaci!!! - umístěno 37 psů a 80 volných kotců ze 117.

Těšíme na setkání s Vámi po oba dva dny konání Bambifestu.

Bambifest 2019

 

 

Velice se omlouváme všem zájemcům o účast na útulkovém Setkání opatrovníků útulkových psů, které se v letošním roce 2019 konat nebude. Důvodem je zahájení rekonstrukce části útulku. Následující ročník Setkání opatrovníků útulkových psů se uskuteční po dokončení této rekonstrukce. Na společné setkání se bude těšit celý útulkový tým o to více. 

Děkujeme za pochopení.

Všichni, kdo máte zájem podpořit naše útulkové pejsky, máte časově neomezenou možnost tak učinit svým nákupem v prodejně INTIMIDAO. Prodejna se nachází v Ostravě - Porubě, na ulici Hlavní třída 867/30. Svým nákupem přispějete na pejsky částkou 5 Kč za jakýkoli zakoupený kus. Za každou Vaši pomoc velmi děkujeme.

Všem, kteří nakupujete, velmi děkujeme za podporu a také mnohokrát děkujeme majiteli obchodu :-)

Za měsíc únor 2019 se podařila pro útulkové pejsky nastřádat úctyhodná částka = 4.660 Kč.

Za měsíc březen 2019 se podařila pro útulkové pejsky nastřádat částka = 2.429 Kč.

 

https://www.facebook.com/intimidao.ostrava

Intimidao

Ve dnech 6. 4. a 7. 4. 2019 jste nás mohli navštívit u stánku na Národní výstavě psů na Výstavišti Černá Louka v Ostravě. Měli jste možnost si prohlédnout katalog aktuálně nabízených pejsků z útulku, popovídat si o pejscích anebo získat informace, které Vás zajímaly. Někteří jste se za námi do útulku přijeli rovnou podívat a našla se mezi Vámi také rodina, která si nového člena odvezla ihned domů.

Děkujeme Vám všem za přízeň, budeme se na všechny těšit zase za rok, na stejném místě.

Národní výstava 2019  Národní výstava 2019

Je nám velkým potěšením, že jsme byli vybráni do obdarovacího kola projektu Click and Feed, kde díky všem Vašim "klikům" do virtuálních misek Click and Feed, proměnil partner BRIT tyto misky v opravdové krmivo.

Krmivo BRIT dorazilo 6. 3. 2018 přímo do našeho útulku pejskům - 20 pytlů krmiva a 24 ks salámů. Všem, kteří jste klikali, velice za pejsky děkujeme a děkujeme také organizátorům a pracovníkům projektu Click and Feed, že jsme se mohli účastnit.

Děkujeme.

Click and Feed  Click and Feed  Click and Feed  Click and Feed  Click and Feed  click and feed  click and feed

Z důvodu přibývajících nachlazení a viróz, jenž mohou způsobit značné komplikace, a kterým se chceme v útulku vyvarovat, bude do odvolání pozastaveno venčení útulkových pejsků (únor 2019). O opětovné možnosti venčení Vás budeme informovat.

Děkujeme za pochopení, věříme, že zdraví chlupáčků je pro Vás prvořadé stejně jako pro nás.

Dne 8. 4. a 9. 4. 2017 se konala Národní výstava psů na Výstavišti Černá Louka v Ostravě, kde jste měli možnost navštívit stánek našeho útulku. Mohli jste si prohlédnout katalog aktuálně nabízených pejsků z útulku, popovídat si o pejscích anebo jste získali informace, které Vás zajímaly. Spousta z Vás také věnovala útulkovým pejskům různé pamlsky a doplňky, které všechny naše čtyřnohé chlupáčky moc potěšily. Velmi Vám všem děkujeme, že na zatoulánky tolik myslíte a pomáháte jim. Napřesrok se na Vás všechny budeme opět moc těšit.

Kampaň na podporu našeho útulku firmou Autoservis - Autodíly Fojtík

Dne 30. 10. 2017 firma Autoservis - Autodíly Fojtík spolu s Českou Miss World Terezou Skoumalovou předali pejskům v našem útulku věcné a konzumní dary, které za prodané litry oleje nakoupili u společnosti Canis Prosper. Pejsci mají obrovskou radost a těší se, jak si pochutnají. My moc děkujeme organizátorům a zúčastněným, jejichž pomoci si nesmírně vážíme.

Kampaň odstartovala 16. 6. 2017 a trvala do 16. 9.... 2017. Během těchto třech měsíců se sčítaly litry prodaného motorového oleje a také přijímaly na provozovnách autoservisu - autodílů věcné dary. V provozovnách přibyly informační bannery a místa, kde po zakoupení například 5litrového balení oleje udělali zákazníci pět čárek jako třeba na pivní lístek v restauraci. Tedy z 5 litrového balení, putovalo 50Kč na podporu psích útulků. Za utržený výtěžek pak firma nakoupila krmivo a další potřeby pro pejsky u společnosti Canis Prosper, která se stala partnerem této akce a poskytla potřeby za zvýhodněnou cenu, aby jich bylo co nejvíce.

Cílem celé kampaně bylo nejen jednorázově pomoci pejskům v útulcích, ale také informovat širokou věřejnost o tom, proč by pejsi v útulcích neměli končit a zároveň najít pejskům nový krasný domov. Celý průběh kampaně můžete najít na sociálních sítích a také na instagramu České Miss World Terezy Skoumalové.

Většinu informací naleznete zde:

https://autodilyfojtik.cz/informace/kde-pomahame/psi-utulky

a také na FB a Instagramu firmy

https://www.facebook.com/fojtikservis

http://www.imgsta.com/user/autodilyfojtik.cz

 

 

Celému týmu a všem, kteří tolik pomáhají velmi děkujeme.

 

Fojtík  Fojtík  auto fojt  auto fojt  auto fojt  auto fojt  auto fojt  auto fojt