Poděkování dárcům

Pejsci měli v útulku moc milou návštěvu, která jim přivezla spoustu dobrůtek. Novomanželé, Eliška a Adam Sulekovi, milují pejsky a tak se rozhodli požádat svatenčany o pamlsky a dobrůtky pro ně místo kytic. Radost chlupáčků z tolika laskominek byla obrovská a spolu s pejsky velmi děkujeme. Novomanželům přejeme hodně štěstí do společného života.

Novomanželé Sulekovi

Letos se již podruhé podařilo pro pejsky našeho útulku zorganizovat sbírku potřebných věcí v ZŠ Generála Píky, které byly předány v útulku. V březnu 2019 útulek navštívila třída 5. B, z této školy, která měla možnost se účastnit besedy v útulku a pejskům donesla spoustu dárečků, obrázků a psí kalendář, který zdobí naši kancelář.

Další sbírka, která v této škole proběhla v dubnu 2019 a které se zúčastnila celá škola, byla pejskům do útulku doručena 9. 5. 2019.

Velmi děkujeme panu řediteli za umožnění tuto sbírku ve škole uskutečnit a paní učitelkám za organizaci a vstřícnost a také žákům za zapojení se do této sbírky. Budeme se velmi těšit na další spolupráci.

ZŠ Generála Píky květen 2019

 

 

 

Všichni zaměstnanci útulku a především psí kamarádi velmi děkují Ing. Janu Turayovi za krmivo a potřeby pro pejsky, které nám zaslal  a tím nás velmi potěšil.

p. Turay

Také v letošním roce je náš útulek součástí projektu internetového obchodu Psí hvězda, kdy může kdokoli prostřednictvím tohoto obchodu obdarovat pejsky, nejen v našem útulku. Jsme moc rádi, že na naše útulkové pejsky tolik myslíte a kupujete jim dobrůtky nebo poukázky, za které máme možnost vybrat pejskům z internetového obchodu https://www.psihvezda.cz/pomoc-pro-zvirata-z-utulku, co potřebují nebo to rovnou do Psí hvězdy přinese a ta nám Vaše dary zašle. Velmi si ceníme Vaši pomoci a jsme nesmírně rádi za laskavost každého z VÁS. Děkujeme.

Děkujeme neznámému dárci, který nám prostřednictvím Psí hvězdy, věci potřebné pro pejsky, zaslal (23. 1. 2019)

Psí hvězda 2019

Spousta z Vás ví, jak udělat pejskům radost a zpříjemnit jim útulkové bydleníčko. Pod vánoční stromeček nosíte spoustu textilí na zahřátí, pelíšky, krmivo, konzervy, dobrůtky a mlsky, aj. a my za ně opravdu ze srdce děkujeme. Kdy jindy se naskytne lepší příležitost udělat dobrý skutek, který potěší útulkové chlupáčky, než o Vánocích.

Za všechny Vaše dárečky, jménem pejsků, mnohokrát děkujeme. Kdyby mohli pejsci mluvit, slova díků by neutichla.........

DĚKUJEME :-)

 1. JK ANIMALS + anyonymnímu dárci (13. 12. 2018)

 2. ZŠ Františka Formana (14. 12. 2018)

 3. Markovi Solákovi, Monice Jendrykové, Nadě Knecové (15. 12. 2018)

 4. Moravskoslezskému inovačnímu centru Ostrava, Vlaďce Blahutové (17. 12. 2018)

 5. ZŠ Kosmonautů, OV-Zábřeh, 6.A třídě (19. 12. 2018)

 6. OLLERO s.r.o., marketingové a digitální společnosti z Ostravy (19. 12. 2018)

 7. Žákům a zaměstnancům ZŠ Generála Janka 1208,

    zaměstnancům Úřadu městského obvodu Mariánské Hory a Hulváky

    a obyvatelům domu Dr. Maye 2 (20. 12. 2018)

 8. Jaroslavu Vůjtkovi za vlastnoručně vyrobená vodítka s použitím Blake´s hitch (uzlu) (20. 12. 2018)

 9. Sestrám Sokolkám - Sokol Proskovice (22.12.2018)

10. Městské nemocnici Ostrava Fifejdy (22. 12. 2018)

11. Firmě M&M reality - Mirce Obrusníkové, Nikole Kučové, Hance Dankové, Janě Simonidesové a Janu Beinsteinovi (22. 12. 2018)

12. Sboru dobrovolných hasičů SDH Ostrava-Kunčičky, zejména mladým hasičům (28. 12. 2018)

JK animals  ZŠ Formana  ZŠ Formana  inovační centrum  ZŠ Kosmonautů  Ollero  Sbírka GJ  vodítka  sokolky  nem. Fifejdy  M&M reality  SDH

Poděkování útulkoví pejsci posílají zákaznicím kadeřnictví Zuzi a také její majitelce, paní Zuzaně Martínkové, která jim přivezla 10. 12. 2018 pod stromeček spoustu věciček pro zahřátí a nějakou tu mlsku k tomu. V kadeřnictví Zuzi se konala veliká sbírka pro naše pejsky a věciček se sešla spousta. Velmi děkujeme....

kadeřnictví Zuzi

Mnohokrát děkujeme dětem ze ZŠ Alberty Kučery za "Mikuláše", který byl pejskům do útulku dovezen. Pejsci nadšeně všechny dobrůtky zbaštili a měli z nich obrovskou radost. Velmi nás těší zájem dětí o útulkové pejsky a velice si jej vážíme. Ještě jednou ze srdce za pejsky moc děkujeme.

 

Mikuláš

 

 

Pejsci velmi děkují paní Radomíře Bušové, která jim 28. 11. 2018 osobně přinesla do útulku krmivo, dobrůtky a něco na zahřátí. To se chlupáčci budou mít......

dar

 

 

Stejně jako v předchozích letech, ani letos studenti SŠ a VOŠ Zdravotnická v Ostravě Mariánských Horách nezapomněli na útulkáčky, za což jsme moc rádi a vážíme si jejich pomoci. Také letos se jim podařilo nashromážtit spoustu dobrot a potřeb. Všem, kdo přispěli, tímto mockrát děkujeme, pejsky dárečky moc potěšily.

zdravka

Velké díky posílají pejsi z našeho útulku panu Ing. Janu Turayovi z Prahy, který jim prostřednictvím internetového obchodu nakoupil dobrůtky a další potřeby a nechal je zaslat na adresu útulku. Velmi si takových skutků vážíme a pejsci posílají poděkování za mlsky, na kterých si opravdu pochutnali.

pan Turay