Poděkování dárcům

Spousta z Vás ví, jak udělat pejskům radost a zpříjemnit jim útulkové bydleníčko. Pod vánoční stromeček nosíte spoustu textilí na zahřátí, pelíšky, krmivo, konzervy, dobrůtky a mlsky, aj. a my za ně opravdu ze srdce děkujeme. Kdy jindy se naskytne lepší příležitost udělat dobrý skutek, který potěší útulkové chlupáčky, než o Vánocích.

Za všechny Vaše dárečky, jménem pejsků, mnohokrát děkujeme. Kdyby mohli pejsci mluvit, slova díků by neutichla.........

DĚKUJEME :-)

 1. JK ANIMALS + anyonymnímu dárci (13. 12. 2018)

 2. ZŠ Františka Formana (14. 12. 2018)

 3. Markovi Solákovi, Monice Jendrykové, Nadě Knecové (15. 12. 2018)

 4. Moravskoslezskému inovačnímu centru Ostrava, Vlaďce Blahutové (17. 12. 2018)

 5. ZŠ Kosmonautů, OV-Zábřeh, 6.A třídě (19. 12. 2018)

 6. OLLERO s.r.o., marketingové a digitální společnosti z Ostravy (19. 12. 2018)

 7. Žákům a zaměstnancům ZŠ Generála Janka 1208,

    zaměstnancům Úřadu městského obvodu Mariánské Hory a Hulváky

    a obyvatelům domu Dr. Maye 2 (20. 12. 2018)

 8. Jaroslavu Vůjtkovi za vlastnoručně vyrobená vodítka s použitím Blake´s hitch (uzlu) (20. 12. 2018)

 9. Sestrám Sokolkám - Sokol Proskovice (22.12.2018)

10. Městské nemocnici Ostrava Fifejdy (22. 12. 2018)

11. Firmě M&M reality - Mirce Obrusníkové, Nikole Kučové, Hance Dankové, Janě Simonidesové a Janu Beinsteinovi (22. 12. 2018)

12. Sboru dobrovolných hasičů SDH Ostrava-Kunčičky, zejména mladým hasičům (28. 12. 2018)

JK animals  ZŠ Formana  ZŠ Formana  inovační centrum  ZŠ Kosmonautů  Ollero  Sbírka GJ  vodítka  sokolky  nem. Fifejdy  M&M reality  SDH

Poděkování útulkoví pejsci posílají zákaznicím kadeřnictví Zuzi a také její majitelce, paní Zuzaně Martínkové, která jim přivezla 10. 12. 2018 pod stromeček spoustu věciček pro zahřátí a nějakou tu mlsku k tomu. V kadeřnictví Zuzi se konala veliká sbírka pro naše pejsky a věciček se sešla spousta. Velmi děkujeme....

kadeřnictví Zuzi

Mnohokrát děkujeme dětem ze ZŠ Alberty Kučery za "Mikuláše", který byl pejskům do útulku dovezen. Pejsci nadšeně všechny dobrůtky zbaštili a měli z nich obrovskou radost. Velmi nás těší zájem dětí o útulkové pejsky a velice si jej vážíme. Ještě jednou ze srdce za pejsky moc děkujeme.

 

Mikuláš

 

 

Pejsci velmi děkují paní Radomíře Bušové, která jim 28. 11. 2018 osobně přinesla do útulku krmivo, dobrůtky a něco na zahřátí. To se chlupáčci budou mít......

dar

 

 

Stejně jako v předchozích letech, ani letos studenti SŠ a VOŠ Zdravotnická v Ostravě Mariánských Horách nezapomněli na útulkáčky, za což jsme moc rádi a vážíme si jejich pomoci. Také letos se jim podařilo nashromážtit spoustu dobrot a potřeb. Všem, kdo přispěli, tímto mockrát děkujeme, pejsky dárečky moc potěšily.

zdravka

Velké díky posílají pejsi z našeho útulku panu Ing. Janu Turayovi z Prahy, který jim prostřednictvím internetového obchodu nakoupil dobrůtky a další potřeby a nechal je zaslat na adresu útulku. Velmi si takových skutků vážíme a pejsci posílají poděkování za mlsky, na kterých si opravdu pochutnali.

pan Turay

Pejsci velmi děkují studentům oboru Diplomovaný farmaceutický asistent SZŠ a VOŠZ v Ostravě za dárečky, které jim 12. 11. 2018 osobně do útulku přinesli. Opravdu nás moc těší, že i studenti se dokážou alespoň na chvíli odprostit od náročného studia a pomýšlejí na toulavé pejsky, kterým přinesli dárečky na přilepšenou.

Zdravotní škola

Děkujeme za dobrůtky, jenž pejsek Monty vyhrál v soutěži a které se rozhodl věnovat pejskům v útulku. Rodina Sedlářova byla tak hodná, že Montyho do útulku přivezla, aby mohl předat dárečky osobně. Ať se ti daří Monty a přejeme mnoho úspěchů v dalších soutěžích!!! Pejskové z útulku Tobě a Tvé rodině velmi děkují :-)

Sedlářovi a Monty

 

 

Pejsci děkují novomanželům Kovalovým, kteří jim do útulku přinesli své "svatební kytice" ve formě dobrůtek. Velmi za ně děkujeme a hodně štěstí na společné cestě přejeme.

novomanželé Kovalovi  novomanželé Kovalovi

Když se láska ke zvířatům promítne také do tak významné události, jako je svatba, je to pro mnohé milovníky zvířat neskonale vstřícné gesto, které je potřeba opravdu ocenit. Novomanželé Čepovi z Ostravy si od svatebčanů přáli, namísto tradičních kytic, nějaký dáreček pro pejsky. Přestože mají doma svého čtyřnohého parťáka, tyto dárečky přivezli, ve středu 15. 8. 2018, pejskům do útulku. Všichni chlupáčci měli z dobrůtek obrovskou radost a neuvěřitelně si pochutnali. Velmi děkujeme novomanželům Čepovým za jejich milé předání darů pro útulkové pejsky a děkujeme také ostatním manželským párům, kteří měli stejně neocenitelný nápad a pejskům dary již v minulosti dovezli.

Čepovi