Dnes k nám do útulku zavítaly děti ze ZŠ Velká Polom, třída 1.A. Pro naše pejsky přinesly mňaminky a piškotky, za které moc děkujeme.

Děti si během návštěvy prohlédly prostory útulku, ordinaci i odchytové vozidlo a dozvěděly se více o tom, jak to u nás chodí a co všechno péče o opuštěné pejsky obnáší.

Velmi děkujeme za milou návštěvu, příjemně strávený čas i dárečky pro naše chlupáče.