Útulkovým pejskům můžete pomoci také bez osvojení.

Krajský úřad Moravskoslezského kraje osvědčil dopisem, ze dne 19. 9. 2017, č.j. MSK 113734/2017, statutárnímu městu Ostrava, dle § 4 odst. 1 zákona č. 117/2001 Sb., o veřejných sbírkách a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, konání veřejné sbírky, jejímž účelem je spolufinancování útulku pro psy v Ostravě-Třebovicích (nákup potřebného materiálu pro umístěné psy).

Konání sbírky je od 1. 10. 2017, na dobu neurčitou. Pro potřeby sbírky je zřízen zvláštní bankovní účet č.:

110189 – 1649297309/0800

Tento bankovní účet slouží pouze pro příjem finančních prostředků poskytnutých jednotlivými dárci v rámci konání veřejné sbírky.

Na uvedený bankovní účet mohou zájemci poskytnout libovolnou finanční částkou na spolufinancování útulku pro psy v Ostravě-Třebovicích. Za peníze z této veřejné sbírky budou zakoupeny potřeby pro psy v útulku. Každý příspěvek, který umožní zmírnit následky spojené s nedobrovolným pobytem nejlepšího přítele člověka v útulku, je velkou pomocí a Magistrát města Ostravy, jako provozovatel útulku, za ni velmi děkuje.

Zájemci mohou také využít rychlou volbu finančního příspěvku pejskům pomocí QR platby, kde je možné, si po načtení jakéhokoli z uvedených QR kódů přizpůsobit darovanou finanční částku.

         

          

Pejsky můžete potěšit také nějakými pamlsky, piškoty, konzervami, hračkami, dekami, vyřazeným povlečením, osuškami, pelíšky, atd., které máte možnost donést přímo do útulku.

Pro sponzory

Jste firma, která má zájem o dlouhodobou podporu útulkových pejsků? Sponzorovat můžete pejsky krmivem, pamlsky, doplňky stravy, obojky, vodítky, hračkami, pelíšky, dekami, startovními balíčky pro opatrovníky, aj. Nabízíme reklamu a propagaci vaší firmy. Kontaktujte prosím útulek, tel: + 420 599 455 191.

„Seznámení veřejnosti s konečným vyúčtováním veřejné sbírky za období od 10. 7. 2014“