Žáci školního parlamentu ZŠ J. Šoupala v rámci enviromentálního vzdělávání uspořádali sbírku pro náš útulek.

Dvanáctičlenná skupinka (4. – 8. tř.) včetně p. učitelky k nám přijela s naplněnými taškami, aby zpříjemnila všem pejskům pobyt v útulku a hlavně, aby se seznámila vůbec s tím, co tato práce obnáší, a jak tu s námi chlupáči žijí.

Za všechno mlsání, pelíšky, hračky a ostatní potřeby pro pejsky školákům velmi děkujeme.

oplus_32