V pátek 19. června k pejskům přijeli děvčata a chlapci (9. ročník) a p. učitelky ze ZŠ Šeříkova a přivezli spoustu potřebných věcí pro naše chlupáče.
Uspořádali „Velikonoční jarmark“ a výtěžek z prodeje se rozhodli použít na nákup především laskominek pro náš útulek.
Velmi si vážíme vaší ochoty pomáhat, a také že myslíte na opuštěná zvířata. Pejskům i nám jste udělali velkou radost. Děkujeme za váš čas a hezký nápad.


