V sobotu 30. června proběhl XXIV. ročník setkání opatrovníků útulkových psů.

Soutěžilo se ve čtyřech disciplínách. Letos jsme rozdali 21 startovních čísel. Ti nejlepší získali krásné poháry, diplomy a tašky s dárky MMO. Všichni účastníci si domů odnesli jako upomínku plaketku s tlapičkami a tašku s hračkou, dobrotkou a dárečky útulku.

Tento den, jako jediný v roce, je i „Dnem otevřených dveří“, takže každý zájemce měl možnost se s našimi zaměstnanci projít kolem venkovních kotců a dozvědět se potřebné informace. Samozřejmě nechybělo malé občerstvení a dětský koutek se zábavou a také malování barvičkami na obličej. Pro zpestření nám kynologický oddíl MPO zajistil ukázky výcviku služebních psů.

I přes únavná vedra, která nás již několik dnů sužovala, všichni statečně bojovali, běhali, skákali a předváděli svou kreativitu v podobě vtipných masek.

Srdečně děkujeme všem soutěžícím za účast, MMO za propagační materiál, firmě Twiko za úžasné tašky s tlapkami a masové kapsičky, firmě Canis Prosper za sponzorský dar (krmivo pro pejsky) a městské policii Ostrava za ukázky práce se psy.

…a příští rok nás čeká krásné XXV. výročí, které bychom chtěli trochu zpestřit a přichystat Vám nějaké to překvapení. Takže za rok „Na shledanou“. Těšíme se na Vás.